NOVÁ ŠTVRŤ v Českých Budějoviciach

27. júla 2020

Bývanie plné zelene

Nechceme postaviť len pekný rezidenčný projekt s príjemným bývaním a so zeleňou a prírodou za domom. Chceme vytvoriť miesto pre život: Zelené miesto, kde bude radosť bývať a radosť vychovávať svoje deti. Kde si s radosťou poviete: Tady žijeme.

Dubičný potok je unikátny rezidenčný projekt, ktorý vnáša do Českých Budějovíc nový rozmer bývania. Obytný súbor Dubičný potok premení súčasný brownfield a nevyužívané, skryté prírodné krásy územia na modernú, živú a príjemnú novú štvrť. Dubičný potok je rozdelený do šiestich etáp, ktoré spolu ponúknu viac ako 1500 bytov, malé obchodíky, užitočné služby, možnosti pre športové vyžitie detí aj dospelých a komunitné aktivity.

Rezidenčné domy akú súčasť novovznikajúcej zóny Nové Budějovice o šiestich nadzemných podlažiach v bloku D ponúknu svojim majiteľom vysoký štandard bývania. Hlavným cieľom projektu je priniesť nielen bývanie, ale vytvoriť skutočné miesto na život, výsledkom čoho je vytvorenie rozsiahlych zelených vnútro-dvorov.
Moderné 6 – podlažné bytové domy rešpektujúce okolité prostredie sú súčasťou konceptu bývania v harmónii s prírodou. Podzemné parkovanie a zelené vnútrobloky poskytnú svojim rezidentom dostatočné súkromie pre relax a oddych.

Snahou rezidenčného projektu je vniesť zeleň do mestského života a vytvoriť tak príjemné miesto na bývanie, športovanie či trávenie voľného času. Materská škôlka, detské ihrisko, workoutový priestor pre dospelých, park s okrasnou výsadbou, lavičkami, chodníkmi, neďaleký Dubičný potok, kaviareň či príjemné sedenie uprostred zelene a v tieni stromov. Toto všetko už onedlho ponúkne projekt Dubičný potok v Českých Budějoviciach pre spokojné bývanie svojim rezidentom už v 1.etape. Začiatok predaja 1.etapy je plánovaný spolu so začiatkom výstavby na 4Q 2020.